יום רביעי, 28 בספטמבר 2011

הנה הלכה לה עוד שנה

לפני שאני אצלול למעמקי האיפור והציניות, אני רוצה לאחל לכל מי שקורא אותי שנה טובה. שתהיה שנה יותר טובה מקודמותיה, מלאת הפתעות (טובות ומשמחות בלבד), צחוק והנאה.

מכיוון שחזרתי לעבודה לפני שלושה שבועות, לא היה לי זמן עד עכשיו לעכן את הבלוג וזאת למרות שיש לי הרבה מה לכתוב עליו.
קניתי מברשות מ-Sigma, מייק אפ פודרה של שיסיידו, מייק אפ פודרה של שאנל, שמפו ומרכך של לאוקסיטן, מעגל ריסים (כן, כן) של מאק ועוד הרבה תופינים שכאלה.
כמובן שעל כולם יש לי מה לכתוב ואני לא אעשה את הכל בפוסט הזה.

בפוסט הזה אני הולכת לכתוב על תגלית החודש האחרון. טוב... מייק אפ פודרה זה לא באמת תגלית אבל אני בחיים שלי לא השתמשתי במייק אפ פודרה.
המוצר הזה נראה לי כמו יצור כלאיים מכוער בין פודרה למייק אפ, ולא ממש הבנתי מה תפקידו בכוח. הרי קודם שמים מייק אפ נוזלי (או קרמי) ואז מקבעים הכל עם פודרה. בקיצור, מייק אפ פודרה נראה לי כמו מוצר לא רציני. הילד החורג המפגר של עולם האיפור.
כנראה שהייתי ממשיכה לחשוב ככה לולא התופעות המוזרות שהחלו לתקוף את העור שלי, כנראה מאז ההריון. לפני ההריון היה לי עור די סבבה שכמעט כל מייק אפ היה שורד עליו כל היום באופן די מכובד. מאז הלידה אף מייק אפ (ואני ניסיתי הרבה) עם פריימר תחתיו או ללא, לא מצליח לשרוד עליי יותר מ - 4 שעות. אם הבעיה הייתה רק העמידות, אז ניחא, אבל הוא גם יורד בצורה מזעזעת. נשארים לי מן כתמים מוזרים של שאריות מייק אפ על הפנים. ועם כל כמה שאני אוהבת את הלוק המצורע, החלטתי לחפש פתרון. ועד שאני אמצא פתרון אני אשתמש בדבר המוזר הזה שקניתי משאנל ולא השתמשתי בו אפילו פעם אחת.

Double Perfection Compact - הינו מייק אפ פודרה דחוס של חברת Chanel (שאת מוצריה אני אוהבת עד מאוד. בעלי קצת פחות...). האריזה שחורה ואלגנטית כרגיל, בלי קישקושים מיותרים. למייק אפ מצורפת ספוגית סטנדרטית.
אני משתמשת בגוון 20.
ניסיתי להניח את המייק אפ עם מברשות שונות. מברשת קבוקי, מברשת ראש שטוח, מברשת פודרה גדולה אבל בסוף הסתבר שהכיסוי הכי טוב מתקבל כשמניחים את המייק אפ עם הספוגית המצ'וקמקת שמצורפת למוצר.
רמת הכיסוי של המייק אפ היא בינונית, מקסימום (כשמניחים עם הספוגית). ייתכן ואפשר להגיע לרמת כיסוי גבוהה יותר אם משתמשים בספוגית לחה. אבל לא ניסיתי את זה. כי זה נראה לי קצת הזוי לעשות ניסויים עם מייק אפ של שאנל שעולה המון כסף.

בפעם הראשונה שהנחתי את המייק אפ ממש הופתעתי לטובה מהטבעיות של הכיסוי ומהמרקם הנעים של המייק אפ על העור. מה שעוד יותר הפתיע אותי זו העמידות שלו על העור במהלך היום. הוא היה הרבה יותר עמיד מכל המייק אפים הנוזליים שיש ברשותי (שחלקם מוגדרים כ - long lasting) וגם כאשר הוא התחיל לדהות זה היה באופן די אחיד על כל הפנים, כך שה"צרעת שיק" פסח עליי.

חשוב לציין שזהו אינו מייק אפ לנשים עם עור בעייתי (אקנה, צלקות, נקודות חן מרובות, פיגמנטציה קשה וכו') כי הוא די שקוף. אפילו את הנמשים שלי רואים דרכו.

מכיוון שכל כך התלהבתי מתגלית השנה שלי, אצתי רצתי לקנות עוד מייק אפ פודרה. שיהיה. ליום שחור. והחלטתי לנסות את שיסיידו. וזאת למרות שאף פעם בחיים שלי לא קניתי אף מוצר שלהם. אני נורא הרפתקנית לאחרונה.
Sheer Matifying Compact של Shiseido זהו מייק אפ פודרה דומה לזה של שאנל. ההבדל היחיד להערכתי, הוא שהמייק אפ של שיסיידו נותן כיסוי יותר אטום ויותר מאט מזה של שאנל. המרקם של המייק אפ של שיסיידו הרבה יותר נעים מזה של שאנל. הוא ממש קטיפתי. גם אותו אני מניחה עם הספוגית המצ'וקמקת שמצורפת אליו (שנראית בול כמו זו של שאנל. מה שגום לי לתהות האם יש איזשהו תאגיד ענק עלום שם שמייצר את הספוגיות האלה לכל חברות האיפור...).

לבעלות עור שמן או כאלה שרוצות כיסוי יותר מלא הייתי ממליצה על שיסיידו.

בקיצור, אני ממליצה בחום לא להתעלם מקיומו של מייק אפ פודרה כי הוא בהחלט יכול להיות פתרון טוב לנשים בעלות עור די טוב שרוצות כיסוי בינוני שנראה אחיד וקטיפתי, מבלי להעמיס הרבה מוצרים על הפנים.
בפוסט הבא (ואני מקווה שהוא יהיה בשנה הזאת) אני אדבר על מברשות של Sigma.
ביוש!

3 תגובות:

 1. מייק אפ פודרה זו אחת ההמצאות של המאה!

  היתרון בספוגית שהיא ניידת בתוך הקופסא. שניתן גם להרטיב אותה. מומלץ מידי פעם לנקות אותה ולתת לה להתייבש. (מה גם שעדיף מידי פעם עדיף לרכוש ספוגית חדשה ולהחליף)

  שנים השתמשתי במייק אפ פודרה של דיור, הכי טוב שהיה לי רק שיצא מהליין. אח"כ ויטלומייר של שאנל (גם אני 20) שהוא אחד המדהימים ובכל נסיעה שלי או של חברות ביקשתי שיביאו לי מילוי מהדיוטי כי על שאנל אין הנחה בארץ. קינחתי במייק אפ פודרה הנפלא של שיסיידו שגם לו יש מילוי עד שהפציעה לה הפיגמנטציה ומ.אפ פודרה הפך להיסטוריה. לפיגמנטציה שלי נדרש מייקאפ נוזלי בכיסוי מלא...
  שנה טובה!

  השבמחק
 2. את עושה לי חשק לנסות אותו, אבל להגיד "לנסות" על שנאל נשמע לי קצת בעייתי... כמה עולה התענוג?

  השבמחק
 3. עינב: התענוג עולה מעל ל - 250 ש"ח אם אני לא טועה. בסטרוברי אפשר להשיג אותו ב - 238 ש"ח וב - 185 ש"ח רק את המילוי עם הספוגית.

  השבמחק